Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

DMR

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Компанія DMR є визначною англійською організацією, що спеціалізується на виробництві різних компонентів для велосипедів високої якості.

Серед продукції, що пропонується DMR, можна знайти педалі, втулки, заспокійники, рами та інші важливі компоненти, що забезпечують ефективність та безпеку їзди на велосипеді.

Завдяки досвіду та постійному прагненню до вдосконалення компанія DMR стала визнаним лідером в індустрії та поклала основи даного сектору ринку.

Її продукти відрізняються високою якістю та сучасним дизайном, що робить їх привабливими для велосипедистів різних рівнів та стилів катання. DMR пишається своїми досягненнями і прагне постійного вдосконалення, щоб задовольнити потреби всіх своїх клієнтів і залишатися одним з найбільш надійних постачальників велосипедних компонентів на світовому ринку.

Англійська компанія DMR виробляє одні з кращих компонентів для маунтінбайку ось уже майже 20 років. Знамениті педалі V12, втулки, заспокоювачі, рами і багато іншого - тільки сучасне і якісне залізо. Компанія постійно співпрацює з іменитими райдерами, щоб покращувати і створювати довговічні компоненти для комфортного і яскравого катання.

Розгорнути
Вгору