Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Запчастини для колеса велосипеда

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Що означає колісні запчастини?

Здавалося б, що може бути простіше колеса, проте колесо велосипеда — це простий, але все ж таки механізм. Частини велосипедного колеса можна розбити на кілька категорій, це сам обід колеса, втулка пов'язана з ободом спицями, камера (ніпель і ковпачок), покришка. Всі ці частини колеса велосипеда важливі і всі вимагають уваги з однієї простої причини, від них залежить керованість велосипеда і як наслідок безпека велосипедиста.

У нашому магазині Veloband можна знайти деталі колеса велосипеда, замовити та сплатити прямо на сайті. До всіх товарів додається максимальний опис та характеристики. Крім того, що ми пропонуємо деталі велосипедного колеса, на сторінках нашого каталогу ви знайдете і зібрані колеса до велосипедів.

Частини колеса велосипеда

Отже, втулки, обода, покришки, камери та спиці, це важливі частини велосипедного колеса. Всі вони важливі і всі мають певне навантаження. Вибір запчастини залежить від виду велосипеда, стилю їзди, розміру деталі. Давайте докладно розглянемо кожну запчастину та звернемо увагу на її технічні особливості:

Втулки

За накат, за добрий хід відповідає, якраз ця деталь. Є ціла низка нюансів, на які потрібно звертати увагу при покупці втулки для колеса велосипеда:
 

1. Скільки спиць (позначається в маркуваннях G, наприклад G36 або G32 і так далі).
2. Ширина установки на раму або вилку.
3. Якого діаметра вісь
4. Втулка під касету або під тріскотку
5. Під які гальма є кріплення

На надійність і витривалість втулки впливає її внутрішня начинка, а саме вид підшипника. Бувають кулькові та промислові підшипники. І не можна сказати, що ті погані, а ці хороші просто навантаження для міського велосипеда менше, ніж для велосипеда BMX. Конкуренція на запчастини звичайно існує і вибір величезний, але є два флагмани, які представлені у нас на сайті. У виробництві втулок на пром підшипниках лідирує Novatec та на кулькових підшипниках Shimano.

Обода

Ця частина велосипеда приймає на себе великі навантаження і найважливіша характеристика цієї деталі колеса - це витривалість. Існують обода з однією і двома стінками, поширені більше другі, які зарекомендували себе, як надійніші і витриваліші. Також обода відрізняються сумісністю з різним типом гальм (під дискові або під обідні).

На міцність обода впливає його ширина. Покришка на обід підбирається також, орієнтуючись цей параметр.

Технологія безкамерних покришок, що давно з'явилася, зобов'язала виробників вказувати в описі до обода такий параметр: Tubeless Ready (TR). Він означає, що обід можна використовувати як з камерними, так і безкамерними покришками.

На нашому сайті ви знайдете обода китайських виробників, а також якісні обода відомого бренду WEINMANN для будь-якого велосипеда та будь-якого розміру. Якщо ви не знайшли товар на сайті, не поспішайте йти. Ви можете зв'язатися з нами, і ми по можливості організуємо вам індивідуальну доставку «на замовлення».

Спиці

Міцність колеса починається з обода і продовжується спицями. Спиці – це невід'ємна частина колеса. Їх потрібно вміти правильно встановлювати, кріплячи одну сторону до втулки, іншу прикручувати до обода в певному порядку і з навантаженням, що поступово нарощується через одну, дві або три спиці. Це не так просто, як здається на перший погляд і неправильне заспіцювання колеса може призвести до непоправних деформацій обода (може утворитися «вісімка»). Рекомендуємо звертатися до спеціалістів.

Звичайна товщина спиці два міліметри, але є й тонші, які використовуються для спортивних, гоночних та трекових велосипедів (для них є окремі стандарти тощини).

Довжина спиці залежить від втулки, що встановлюється, і розміру обода.

Існують металеві та нержавіючі спиці. Спиці, виготовлені з нержавіючої сталі міцніше, не так швидко розтягуються і більш стійкі до бічних ударів. Для велосипедистів, які займаються професійними велогонками, важливі навіть такі тонкощі, як аеродинамічні показники і для досвідчених швидкостями спортсменів спиці роблять плоскими.

Покришки

Покришка зв'язує колесо з дорогою та є витратним елементом велосипеда. Покришки визначають стиль вашої їзди і їх можна розподілити за розміром та протектором. Розмір визначається, спираючись на розмір обода, протектор потрібно вибирати індивідуально, орієнтуючись на клас велосипеда.


Буває кілька видів протектора:


• Для шосейних велосипедів
• Покришки сліки та напівсліки
• Шиповані

Для прикладу можна навести спортсменів, які змагаються на треку, де ідеально рівна поверхня. Для досягнення максимальної швидкості на такій поверхні велосипед ставлять покришки-сліки, тобто практично без протектора.

Напівлики, це покришки з невеликим і м'яким протектором, які використовують для пересування не тільки рівною асфальтованою дорогою, але і грунтовими дорогами.

Шиповані покришки і покришки з великим протектором використовуються для їзди бездоріжжям, хороша зчіпка з грунтом і відведення води дає можливість.

Для прикладу можна навести спортсменів, які змагаються на треку, де ідеально рівна поверхня. Для досягнення максимальної швидкості на такій поверхні велосипед ставлять покришки-сліки, тобто практично без протектора.

Напівлики, це покришки з невеликим і м'яким протектором, які використовують для пересування не тільки рівною асфальтованою дорогою, але і грунтовими дорогами.

Шиповані покришки і покришки з великим протектором використовуються для їзди по бездоріжжю, хороша зчіпка з грунтом і відведення води дає можливість безперервно долати перешкоди, які неможливо було б подолати, наприклад, на напівсліках.

У магазині Veloband ви знайдете покришки будь-якого розміру таких відомих брендів як Maxxis, Continental.

Якщо з якоїсь причини ви не знайшли шуканий товар, звертайтеся до нас, ми обов'язково знайдемо для вас альтернативу або привеземо «на замовлення» саме те, що ви хочете.

Камери

Якісна камера тримає тиск у камері довго. Саме за цю якість борються усі виробники. Неякісні камери більше схильні до проколів і відповідно доставляють великі незручності.

Також камери розрізняються за розмірами, вони повинні відповідати розмірам шини. На сайті Veloband ви знайдете камери таких відомих брендів як Maxxis та Deli. Золотник камери підбирається по обіду та згідно з рекомендаціями виробника велосипеда.

Фліппер

Всередину обода клеїться спеціальна стрічка, яка називається фліппером. Вона призначена для того, щоб камера всередині покришки почувалася максимально комфортно і не перетиралася, а відповідно довше служила.

Але часто фліппер сам стає причиною цієї проблеми. Справа в тому, що розмір (ширина) фліппера підбирається під розміри обода і зміщення на кілька міліметрів при її наклейці призводить до перетирання шини в місці неправильної наклейки фліпера.

Магазин Veloband.com.ua

Купити комплектуючі для колеса велосипеда, а також інші запчастини, аксесуари, інструменти та одяг для велосипедистів можна не йдучи зі сторінок цього сайту. Скористайтеся «меню» у шапці сайту, знайдіть потрібну запчастину та натисніть кнопку «купити». Вас перенаправить на сторінку оформлення замовлення.

Якщо ви хочете замовити кілька товарів одним замовленням, ви можете продовжити покупки, у цьому випадку всі товари зберігатимуться у вашому кошику (у верхньому правому кутку) і ви можете оформити замовлення, як тільки вважаєте за потрібне це зробити.

Бажаємо вам приємних покупок!

Вгору