Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

🚴‍♀️🔥🛒Гідравлічні дискові гальма на велосипед, задній передній та комплект (Shimano, ZOOM...). Доставка по Україні.

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Гідравлічні гальма на велосипед – це різновид гальмівної системи. Існують ще так звані механічні гальмівні системи V-Brake та дискові. Гідравлічне гальмо на велосипед відрізняється від вищезгаданих тим, що зусилля на гальмівні колодки здійснюється завдяки тиску від гальмівної ручки на гальмівну рідину, закачувану в систему.

Гідравлічне гальмо та механічне — відмінності

Основна відмінність гідравлічного гальма від механічного, це надійність при гальмуванні. Справа в тому, що гідравлічна система гальм спрацьовує миттєво і без особливих зусиль. Інакше кажучи, велосипедисту досить легкого дотику до ручки гальма.
 

При використанні механічних гальм вся система працює від натягу троса, який передає зусилля на колодки, а троси мають властивість розтягуватися, що веде до додаткового обслуговування та постійного контролю роботи гальмівної системи.
 

Гідравлічне гальмо сприяє дуже короткому гальмівному шляху і відкриває нові можливості для велосипедистів. По-перше, це дуже зручно, а по-друге з крутих спусків та по бездоріжжям власник транспортного засобу з гідравлічним гальмом почувається на порядок впевненіше і безпечніше.
 

Переваги та недоліки гідравлічного гальма

Деякі переваги ми вже перерахували вище, але слід зазначити ще кілька позитивних моментів.
 

1.Гідравлічне гальмо рівномірно обтискає диск у супорті з двох сторін. Наприклад, у механічних дискових гальмах це може стати серйозною проблемою через розтягування тросика або неправильне налаштування, яке потрібно постійно коригувати.
2.Гідравлічні гальма це дуже чутливий, а як наслідок легко керований механізм.
3.Гідравлічні гальма це закрита, герметична конструкція, яка не піддається внутрішнім засміченням брудом, на відміну від гальм іншого типу.

 

Не буває нічого ідеального і гідравлічні гальма не є винятком. Є й ряд недоліків, на які теж слід звертати увагу, якщо ви вирішили купити гідравлічні гальма на свій велосипед.
 

Найбільший недолік – це прокачування гальмівної системи. Це треба вміти робити. Робити це потрібно не часто, але треба. Існують спеціальні набори для прокачування гальм і потрібно вміти з ними поводитися.

Чому потрібне прокачування?

Все дуже просто. Конденсат. При інтенсивному використанні гідравлічних гальм гальмівна рідина, незалежно від бренду та якості, нагрівається і всередині системи з'являється вода.
 

Якщо вчасно не прокачати гальмівну систему, то якість гальмування погіршиться, а якщо й зовсім не обслуговувати цей вузол велосипеда, то одного разу можна натиснути на ручку гальма, яка провалиться до грипси (ручки керма) і не справить жодного ефекту.
 

Щільність гальмівної рідини при активному катанні і відповідно гальмуванні зменшується, тому що разом з водою вона перетворюється на суспензію, яка стискається набагато легше за гальмівну рідину і не дає зусилля на колодки.
 

При покупці будь-якого товару ми завжди звертаємо увагу на ціну і в цьому сенсі якість гідравлічного гальма прямо пропорційна його вартості. Дешеві будуть завжди гірші за ті що дорожчі. Але навіть бюджетні гідравлічні гальма будуть завжди кращими за механічні.
 

На нашому сайті можна купити гідравлічні гальма на велосипед Shimano, це бренд, що давно зарекомендував себе, який відрізняється всіма якісними показниками від своїх конкурентів. Є, зрозуміло й інші гідні імена, наприклад, SRAM, але якщо говорити про співвідношення ціна/якість, ми рекомендуємо зупинити свій вибір на Shimano.

Купити гідравлічні гальма Shimano можна на нашому сайті. Достатньо скористатися рядком пошуку у шапці сайту або знайти потрібні гальма через меню сайту.

Інтернет магазин Veloband завжди зв'язується зі своїми клієнтами перед відправкою товару для уточнення деталей замовлення та технічних моментів.

Бажаємо вам приємних покупок!

Вгору